KOLETA ATISON OBDRŽELA DIPLOM MEZINÁRODNÍHO ŠAMPIONA KRÁSY

Že je Koleta Atison v současnosti suverénně výstavně nejúspěšnější fenou plemene cane corso v České republice, potvrdil oficiální diplom Mezinárodní šampion krásy, který Koleta právě obdržela. Právo užívat titul Mezinárodního šampiona krásy (Champion International de Beauté, zkratka C.I.B.) Koleta Atison získala v neděli 3. července letošního roku na mezinárodní výstavě ve Velké Idě na Slovensku, kde vybojovala poslední titul CACIB, který k tomuto ocenění potřebovala. Předtím zvítězila na 7 mezinárodních výstavách, kde získala také titul CACIB.

Titul Mezinárodní šampion krásy se uděluje psům, kteří získají čtyřikrát titul CACIB ve třech různých zemích od třech různých rozhodčích. Mezi prvním a posledním získaným CACIB titulem přitom musí uběhnout minimálně jeden rok a jeden den.

Jedná se vysoce ceněný titul, který je udělován jen opravdu výjimečným psům. V roce 2014 udělila FCI titul Mezinárodní šampión krásy pouze 19 psům plemene cane corso z celého světa. V roce 2015 jej získalo o 20 psů více, tj. 39 psů plemene cane corso z celého světa.

koleta-atison_dogfestival-velka-ida-2016-cacib2

 

Napsat komentář