NAŠE CHOVATELSKÁ STANICE ZVÍTĚZILA NA NÁRODNÍ VÝSTAVĚ V KLATOVECH

Chovatelská stanice Korec Corso se 1. 7. 2018 zúčastnila národní výstavy psů v Klatovech. Všechny třídy plemene Cane Corso posuzoval rozhodčí Petr Řehánek.

Koleta Atison opět vyhrála třídu šampionů s hodnocením výborný 1 získala titul CAC, stala se národní vítězkou a nejlepším psem plemene a získala tedy titul BOB (Best of breed). Koleta tím potvrzuje svou dlouhodobou pozici výstavně nejúspěšnější české feny plemene Cane Corso.

Borgie Korec Corso vyhrála třídu mladých s hodnocením výborný 1, získala titul CAJC, byla nejlepším juniorem plemene a získala titul BOJ a podařilo se jí dosáhnout výjimečného úspěchu – byla 3. nejlepším juniorem mezi všemi mladými psy skupiny FCI II a získala tak titul BIG Junior 3. Tohoto vynikajícího výsledku dosáhla v pouhých 9 měsících věku. U Borgie se tak projevuje její skvělý původ. Jejím otcem je jeden z nejlepších světových psů, Murano Sangue Magnifica, který je juniorským světovým vítězem a evropským vítězem.

Bára Korec Corso získala ve třídě mladých 2. místo a hodnocení výborný 2.

Aristocrat Korec Corso byl v mezitřídě vyhodnocen jako výborný 2 a získal titul res. CAC.

Vítězové Národní výstavy v Klatovech 1.7. 2018. Zleva Borgie Korec Corso (CAJC, BOJ, BIG Junior 3), Koleta Atison (CAC, národní vítěz, BOB) s handlerkami.

Vítězové skupiny FCI II Národní výstavy psů v Klatovech 1. 7. 2018 (junioři).  Zprava Borgie Korec Corso,

Národní výstava psů v Klatovech 1. 7. 2018: zleva Bára Korec Corso, Borgie Korec Corso, Aristocrat Korec Corso a Koleta Atison

 

 

Napsat komentář