Klubová výstava psů Klatovy, 3. 7. 2021

V sobotu 3.7.2021 se konala Klubová výstava Cane Corso klubu ČR v Klatovech. Jako rozhodčí byla delegována Olga Dolejšová.

Výstava byla silně obsazena, celkem se zůčastnilo 22 psů a fen. Nejsilněji byla obsazena třída mladých fen, kde se zůčastnilo 7 jedinců.

Claudia Korec Corso zvítězila v třídě mladých s hodnocením Výborný 1, získala titul CAJC i BOJ, Klubového vítěze mladých a v závěrečné soutěži o nelepšího psa plemene získala i titul BOS, tedy nejlepší feny plemene a to ve velmi silné konkurenci vítězných fen z třídy vítězů, z třídy otevřené a z mezitřídy.

Camelia Korec Corso získala v třídě mladých hodnocení Výborný 2 a Carin Korec Corso (majitel Mgr. Jaroslav Pleticha) získala v třídě mladých hodnocení Výborný 3. Cornelia Korec Corso získala v třídě mladých hodnocení výborný.

Ze sedmi mladých fen získaly feny z našeho odchovu první 3 místa a Claudia Korec Corso ve věku pouhých 13 měsíců získala prestižní titul Klubového vítěze mladých, kandidáta junior šampiona (CAJC), nejlepšího mladého psa (BOJ) a nejlepší feny plemene (BOS).

Klubová výstava Cane Corso klubu ČR, 3.7.2021 – Zleva Claudia Korec Corso, Camelia Korec Corso, Cornelia Korec Corso

Napsat komentář