Naše chovatelská stanice zvítězila na Mezinárodní výstavě psů v Brně 15. 8. 2021

15. srpna 2021 se konala Mezinárodní výstava psů v Brně. Rozhodčím pro plemeno cane corso byl Petr Řehánek.

Claudia Korec Corso zvítězila v mezitřídě s hodnocením Výborný 1 a získala titul CAC a v soutěži o nejlepší dospělou fenu plemene také zvítězila a získala titul CACIB. Zvítězila i v soutěži o nejlepšího psa plemene a získala titul BOB.

Camelia Korec Corso zvítězila v třídě mladých, získala titul CAJC i titul BOJ, tedy titul nejlepšího mladého psa plemene.

Brutus Korec Corso (ve vlastnictví Jany Pevné) zvítězil ve třídě šampionů, získal titul CAC, CACIB (nejlepší pes plemene) a BOS (nejlepší pes opačného pohlaví než byl vítěz plemene).

Naše chovatelská stanice Korec Corso tak získala všechny nejvýznamější tituly. To jest BOB, BOJ, BOS, 2x CACIB, 2x CAC, CAJC.

IDS Brno 15. 8. 2021 – Zleva: Claudia Korec Corso (CAC, CACIB, BOB) s Janou Korcovou, Camelia Korec Corso (CAJC, BOJ) s Bárou Bláhovou, Brutus Korec Corso (CAC, CACIB, BOS) s majitelkou Janou Pevnou.

IDS Brno 15. 8. 2021 – Zleva: Camelia Korec Corso (CAJC, BOJ) s Janou Korcovou, Brutus Korec Corso (CAC, CACIB, BOS) s majitelkou Janou Pevnou, rozhodčí Petr Řehánek, Claudia Korec Corso (CAC, CACIB, BOB) s Bárou Bláhovou.

Napsat komentář