Chovatelská stanice Korec Corso excelovala na světové výstavě psů 2021 v Brně

2. 10. 2021 se konala Světová výstava psů 2021 v Brně. Jako rozhodčí pro plemeno cane corso byl delegován Bruno Nodalli z Itálie.

Výstava byla velmi silně obsazena a celkem se ji zúčastnilo 96 psů plemene cane corso z 18 zemí.

Největšího úspěchu dosáhl Aristocrat Korec Corso. Ve velmi silné konkurenci 7 šampionů ze 6 zemí získal ve třídě šampionů hodnocení Výborný 2 a titul Res. CAC. Ve třídě šampionů tradičně soutěží nejlepší psi z jednotlivých zemí. Zde soutěžili nejlepší psi ze špičkových chovatelských stanic z Rumunska, Maďarska, Německa, Polska, Řecka a z Česka.

Borgie Korec Corso získala ve třídě šampionů hodnocení Výborný 2 a titul Res. CAC.

Claudia Korec Corso získala v konkurenci 14 fen z 10 zemí ve třídě mladých hodnocení Výborný 3. Zúčastnily se nejlepší mladé feny z nejlepších chovatelských stanic z Lotyšska, Turecka, Itálie, Bulharska, Německa, Finska, Srbska, Slovenska, Rumunska a Česka.

Aristocrat Korec Corso – Třída šampionů, Výborný 2, Res. CAC na Světové výstavě psů 2021 Brno s handlerkou Bárou Bláhovou a rozhodčím Bruno Nodalli (IT)

Claudia Korec Corso – Třída mladých, Výborný 3 na Světové výstavě psů 2021 Brno s handlerkou Bárou Bláhovou a rozhodčím Bruno Nodalli (IT)

Vítězové třídy mladých na Světové výstavě psů 2021 Brno. Claudia Korec Corso – Výborný 3, třetí zleva s handlerkou Bárou Bláhovou

Vítězové třídy šampionů na Světové výstavě psů 2021 Brno, rozhodčí Bruno Nodalli (IT). Aristocrat Korec Corso druhý zleva s handlerkou Bárou Bláhovou – Výborný 2, Res. CAC

Komentáře jsou vypnuty.