PŘEDNÁŠKA O NEJMODERNĚJŠÍCH METODÁCH DIAGNOSTIKY INFEKČNÍCH ONEMOCNĚNÍ NEJEN U ZVÍŘAT SE SETKALA S VELKÝM OHLASEM

V sobotu 14. ledna proběhla v sídle ZOO Tábor v Praze další velmi úspěšná přednáška, tentokrát na téma „Molekulární diagnostika infekčních onemocnění zvířat“. MUDr. Soňa Peková, Ph.D., přední odbornice v oblasti molekulární genetiky a vedoucí laboratoří molekulární diagnostiky (Vemodia a KitGen), zaujala všechny posluchače nejen prezentací v současné době nejpřesnějších diagnostických metod, ale i zvířecími a lidskými příběhy ze své bohaté praxe.

Přednáška vzbudila velký ohlas, a to zejména z řad majitelů chovatelských stanic a veterinářů, kteří přínos přednášky a její aktuální tématiky potvrdili svým velkým zájmem o další informace i o praktickou možnost využití diagnostiky pro své chovatelské a profesní účely.

Přednášky se zúčastnilo přes 30 posluchačů, kteří si svá místa rezervovali až několik týdnů dopředu a všichni projevili zájem o účast na další přednášce doktorky Pekové na téma „Genetické profilování čistokrevných zvířat“, která se bude konat v sobotu 28. ledna 2017 a kde jistě znovu dokáže, že i zdánlivě složitá témata mohou být při správné prezentaci přístupná a dokonce strhující.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispamová ochrana *