Naše chovatelská stanice zvítězila na silně obsazené mezinárodní výstavě v Bratislavě 27.10.2019

V neděli 27.10.2019 se konala silně obsazená Mezinárodní výstava psů v Bratislavě. Pro posuzování plemene Cane Corso byl delegován ruský rozhodčí Evgeny Kuplyauskas. Aristocrat Korec Corso nastoupil ve třídě šampionů, kterou vyhrál s hodnocením Výborný 1 a získal titul CAC. V následující soutěži o nejlepšího dospělého psa získal Aristocrat i titul CACIB, a to již po dvanácté ve čtyřech zemích (Česká republika, Slovensko, Rakousko, Německo). V závěrečné soutěži získal Aristocrat titul nejlepšího z opačného pohlaví.

Brittany Korec Corso zvítězila ve třídě otevřené s hodnocením Výborný 1 a byl jí udělen titul CAC. Brittany se podařilo zvítězit i v následující soutěži o nejlepší dospělou fenu a získala titul CACIB. V závěrečné soutěži o nejlepšího psa plemene Brittany zvítězila a získala titul BOB.

Naše chovatelská stanice ve velice silné konkurenci získala všechny podstatné tituly, tj. 2x CACIB, BOS a BOB.

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 27.10.2019. Zprava: Aristocrat Korec Corso – třída šampionů – Výborný 1, CAC, CACIB, BOS s handlerkou Lucií Mikyskovou, rozhodčí Evgeny Kuplyauskas z Ruska, Brittany Korec Corso – třída otevřená – Výborný 1, CAC, CACIB, BOB s handlerkou Bárou Bláhovou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispamová ochrana *