Naše chovatelská stanice zvítězila na dvou výstavách v německém Erfurtu

V sobotu 1.6.2019 se konala Národní výstava psů v německém Erfurtu. Pro posuzování plemeno Cane Corso byla delegována ruská rozhodčí Anna Tiets. Borgie Korec Corso nastoupila v mezitřídě, kterou vyhrála s hodnocením Výborný 1 a získala titul CAC a titul národního vítěze. V soutěži mezi nejlepším psem, nejlepší fenou a nejlepším juniorem Borgie opět zvítězila a získala titul nejlepšího psa plemene (BOB). Brittany Korec Corso zvítězila ve třídě otevřené s hodnocením Výborný 1 a získala titul CAC

Další den 2.6.2019 následovala Mezinárodní výstava, kde psy Cane Corso posuzovala německá rozhodčí Isolde Huber. Naše chovatelská stanice získala všechny nejpodstatnější tituly. Aristocrat Korec Corso zvítězil ve třídě šampionů s hodnocením Výborný 1 a získal titul CAC. Aristocrat zvítězil i mezi vítěznými psy jednotlivých tříd a získal titul CACIB. Titul CACIB se Aristocratovi podařilo získat již po sedmé ve čtyřech zemích (ČR, Rakousko, Německo a Slovensko) a to v pouhých 2 letech a 3 měsících stáří. K získání titulu Interšampion Aristocratovi tak chybí pouze jeden titul CACIB, který musí získat minimálně 1 rok po získání prvního titulu CACIB. Poslední soutěž mezi vítězným psem, vítěznou fenou (Brittany) a vítězným juniorem vyhrál opět Aristocrat a získal tak i titul nejlepšího psa plemene (BOB)

Brittany Korec Corso zvítězila ve třídě otevřené s hodnocením Výborný 1 a získala titul CAC. Následující soutěž mezi vítězkami tříd vyhrála opět Brittany a získala titul CACIB. V poslední soutěži se Brittany utkala s nejlepším juniorem a Aristocratem jako nejlepším dospělým psem. Tuto soutěž vyhrál Aristocrat a Brittany byl udělen titul nejlepšího psa opačného pohlaví (BOS).

Borgie Korec Corso zvítězila v mezitřídě s hodnocením Výborný 1 a získala titul CAC. V soutěži o nejlepší dospělou fenu byla Borgie vybrána jako 2. nejlepší dospělá fena a získala titul Res. CACIB.

Naše chovatelská stanice tak získala všechny nejdůležitější tituly této výstavy, tj.: BOB, BOS, 2x CACIB a 1x Res. CACIB

Národní výstava psů, Erfurt (Německo) 1.6. 2019. Zleva Borgie Korec Corso – Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB s handlerkou Bárou Bláhovou, rozhodčí Anna Tiets (Rusko), Brittany Korec Corso – Výborný 1, CAC s Janou Korcovou.

Vítěz národní výstavy psů, Erfurt (Německo) 1.6. 2019. Borgie Korec Corso – Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB s handlerkou Bárou Bláhovou a rozhodčí Anna Tiets (Rusko).

Vítězové Mezinárodní výstavy psů, Erfurt (Německo) 2.6. 2019. Zprava Aristocrat Korec Corso – Výborný 1, CAC, CACIB, BOB s handlerkou Bárou Bláhovou, rozhodčí Isolde Huber (Německo) a Brittany Korec Corso – Výborný 1, CAC, CACIB, BOS s Janou Korcovou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispamová ochrana *