Naše chovatelská stanice zvítězila na mezinárodní výstavě v německém Chemnitzu

V neděli 14.4.2019 se konala mezinárodní výstava psů v německém Chemnitzu. Psy Cane Corso posuzoval rumunský rozhodčí Dr. Roberto Schill. Přestože pršelo a bylo velmi chladno, získaly naše feny slunečné výsledky.

Borgie Korec Corso zvítězila v mezitřídě s hodnocením výborný 1 a získala titul CAC. V soutěži o titul CACIB se Borgie utkala se svojí sestrou Brittany Korec Corso, která zvítězila ve třídě otevřené. Soutěž o nejlepší dospělou fenu se tak stala pouze záležitostí naší chovatelské stanice. Titul CACIB získala Borgie, titul Res. CACIB získala Brittany. V závěrečně soutěži o titul nejlepšího psa plemene (BOB) mezi vítězným psem, vítěznou fenou a vítězným juniorem zvítězila Borgie a získala i titul nejlepšího psa plemene Cane Corso.

Brittany Korec Corso se zúčastnila své druhé mezinárodní výstavy a opět si vedla skvěle. Rumunský rozhodčí ji ohodnotil jako Výborný 1 a udělil ji titul CAC a Res. CACIB.

 

Vítězové mezinárodní výstavy psů Chemnitz (Německo) 14.4.2019. Zleva Borgie Korec Corso – Výborný 1, CAC, CACIB, BOB s handlerkou Bárou Bláhovou, rozhodčí Dr. Roberto Schill (Rumunsko) a Brittany Korec Corso – Výborný 1, CAC, Res. CACIB s Janou Korcovou.

 

Vítěz mezinárodní výstavy psů Chemnitz (Německo) 14.4.2019. Borgie Korec Corso – Výborný 1, CAC, CACIB, BOB s handlerkou Bárou Bláhovou a rozhodčí Dr. Roberto Schill (Rumunsko).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispamová ochrana *