Naše chovatelská stanice zvítězila na mezinárodní výstavě v Brně

V neděli 23.6.2019 se konala mezinárodní výstava psů v Brně. Pro posuzování plemene Cane Corso byla delegovaná slovenská rozhodčí MVDr. Gabriela Ridarčíková. Aristocrat Korec Corso nastoupil ve třídě šampionů, kterou vyhrál s hodnocením výborný 1 a získal titul CAC. V následující soutěži o titul CACIB se Aristocrat utkal s vítězi jednotlivých tříd a opět se mu podařilo zvítězit a byl mu dělen titul CACIB, který získal již po osmé celkem ve čtyřech zemích (ČR, Rakousko, Německo a Slovensko) a to ve věku pouhých dvou let a čtyř měsíců. Jako nejlepší dospělý pes nastoupil v soutěži o titul nejlepšího psa plemene BOB proti nejlepšímu mladému psovi, nejlepší mladé feně a nejlepší dospělé feně, kterou byla Brittany Korec Corso. Rozhodčí mu nakonec udělila titul nejlepšího psa opačného pohlaví (BOS).

Brittany Korec Corso zvítězila ve třídě otevřené s hodnocením Výborný 1 a získala titul CAC. V soutěži s vítězkami jednotlivých tříd Brittany zvítězila a získala titul CACIB. V soutěži o nejlepšího psa plemene nastoupila Brittany proti nejlepšímu mladému psovi, nejlepší mladé feně a Aristocratovi Korec Corso, který do této soutěže nastoupil jako nejlepší dospělý pes. Brittany se podařilo zvítězit a byl jí udělen titul nejlepšího psa plemene BOB.

Naše chovatelská stanice tak získala všechny nejvýznamnější tituly, tj. 2x CACIB, BOS a BOB.

Vítězové MVP Brno, 23.6.2019, zprava Aristocrat Korec Corso – třída šampionů – Výborný 1, CAC, CACIB, BOS s handlerkou Bárou Bláhovou, rozhodčí MVDr. Gabriela Ridarčíková a Brittany Korec Corso – třída otevřená  – Výborný 1, CAC, CACIB, BOB s handlerkou Kateřinou Chlupáčkovou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispamová ochrana *