Naše chovatelská stanice zvítězila na Mezinárodní výstavě psů v rakouském Grazu

V neděli 10.3.2019 se naše chovatelská stanice Korec Corso zúčastnila Mezinárodní výstavy psů v rakouském Grazu. Jako rozhodčí pro plemeno Cane Corso byl delegován Bojan Matakovic z Chorvatska.

Borgie Korec Corso zvítězila v mezitřídě, kde byla vyhodnocena jako Výborný 1 a získala čekatelství rakouského šampiona (CACA). V soutěži mezi vítězi jednotlivých tříd také zvítězila, čímž se stala nejlepší dospělou fenou a získala titul CACIB (čekatelství mezinárodního šampiona krásy). Následně zvítězila i v soutěži mezi nejlepším dospělým psem a nejlepším juniorem. Tím získala nejvyšší možný titul nejlepšího psa plemene (BOB). Borgie excelentně předvedla handlerka Bára Bláhová.

Aristocrat Korec Corso poprvé nastoupil ve třídě šampionů, kde zvítězil s hodnocením Výborný 1 a  získal čekatelství rakouského šampiona (CACA). Aristocrat byl výborně předveden handlerkou Lucií Mikyskovou.

Boy Korec Corso nastoupil v mezitřídě, kde byl vyhodnocen jako Výborný 2 a získal titul Res. CACA (rezervní čekatelství rakouského šampiona). Vzhledem k tomu, že titul CACIB získal pes také z mezitřídy, zúčastnil se soutěže o titul Res. CACIB mezi vítězem třídy otevřené a vítězem třídy šampionů. V této soutěži zvítězil Boy a titul Res. CACIB mu chorvatský rozhodčí Bojan Matakovic udělil. Boy byl výborně předveden handlerkou Bárou Bláhovou.

Brutus Korec Corso byl výborně předveden jeho majitelkou Janou Pevnou ve třídě mladých, kterou vyhrál s hodnocením Výborný 1 a získal titul ,,Jugendbester“ neboli nejlepšího mladého jedince plemene (BOJ). Tento titul se mu podařilo získat již potřetí, čímž se stal novým rakouským junior šampionem.

Vítězové Mezinárodní výstavy psů v rakouském Grazu, 10.3. 2019. Zprava Borgie Korec Corso – CAC, CACIB, BOB s handlerkou Bárou Bláhovou, rozhodčí Bojan Matakovic z Chorvatska a Brutus Korec Corso – BOJ s majitelkou Mgr. Janou Pevnou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispamová ochrana *