Naše chovatelská stanice vyhrála národní výstavu v Klatovech, 30.6.2019

V neděli 30.6. 2019 se konala národní výstava psů v Klatovech. Pro posuzování plemene Cane Corso byla delegována rozhodčí Ilona Potůčková. Aristocrat Korec Corso nastoupil ve třídě vítězů, kterou vyhrál s hodnocením Výborný 1 a získal titul CAC. V soutěži o národního vítěze Aristocrat také zvítězil a stal se tak nejlepším dospělým psem. V závěrečné soutěži o nejlepšího psa plemene mezi nejlepším dospělým dospělým psem, nejlepší dospělou fenou a nejlepšími mladými obou pohlaví Aristocrat opět zvítězil a byl mu udělen prestižní titul nejlepší pes plemene (BOB). Aristocratovi se podařilo splnit všechny podmínky pro udělení prestižního titulu šampion ČMKU.

Borgie Korec Corso vyhrála mezitřídu s hodnocením Výborný 1 a získala titul CAC. Borgie zvítězila i v následující soutěži mezi nejlepšími dospělými fenami z jednotlivých tříd a byl jí udělen titul národního vítěze a stala se tak nejlepší dospělou fenou. V závěrečné soutěži o nejlepšího psa plemene, kde se Borgie utkala s Aristocratem a nejlepšími mladými obou pohlaví, Borgie získala titul nejlepšího psa opačného pohlaví (BOS).

Brittany Korec Corso nastoupila ve třídě otevřené, kde byla hodnocena jako Výborný 1 a získala titul CAC.

Naše chovatelská stanice získala všechny nejvýznamnější tituly, tj. BOB, BOS a 2x národní vítěz.

Vítězové národní výstavy psů, Klatovy 30.6. 2019. Zleva Aristocrat Korec Corso – Výborný 1, CAC, národní vítěz, BOB s handlerkou Lucií Mikyskovou, rozhodčí Ilona Potůčková a Borgie Korec Corso – Výborný 1, CAC, národní vítěz, BOS s handlerkou Bárou Bláhovou.

Vítězové národní výstavy psů, Klatovy 30.6. 2019. Zprava Aristocrat Korec Corso – Výborný 1, CAC, národní vítěz, BOB, Borgie Korec Corso – Výborný 1, CAC, národní vítěz, BOS a Brittany Korec Corso – Výborný 1, CAC s Evženem Korcem a Janou Korcovou.

Napsat komentář