Naše chovatelská stanice vyhrála dvě mezinárodní výstavy v rakouském Tullnu

První výstava se konala v sobotu 28. září 2019. Jako rozhodčí byl delegován rakouský rozhodčí Erwin Deutscher. Brutus Korec Corso zvítězil ve třídě otevřené, kde byl vyhodnocen jako Výborný 1 a byl mu udělen titul CAC. Brutovi se podařilo vyhrát i soutěž o nejlepší dospělého psa a byl mu udělen titul CACIB. V závěrečné soutěži mezi nejlepšími juniory, nejlepší dospělou fenou a nejlepším dospělým psem Brutus také zvítězil a byl mu udělen titul BOB, čímž se stal vítězem sobotní výstavy.

Druhá výstava se konala v neděli 29. září 2019 a pro posuzování psů plemene Cane Corso byl delegován Luis Manuel Calado Catalan z Portugalska. Bára Korec Corso zvítězila ve třídě otevřené s hodnocením Výborný 1 a získal titul CAC. Následně Bára nastoupila do soutěže s vítěznou fenou z mezitřídy, kterou také vyhrála a byl ji udělen titul CACIB. Závěrečnou soutěž o titul nejlepší psa plemene (BOB) Bára také vyhrála a byl jí udělen titul Bundessieger (rakouský spolkový vítěz).

Naše chovatelská stanice získala na obou výstavách nejvýznamnější titul BOB, tj. nejlepší z plemene.

Vítěz Mezinárodní výstavy psů, Tulln (Rakousko) 28.9.2019. Brutus Korec Corso – třída otevřená – Výborný 1, CAC, CACIB, BOB s jeho majitelkou Mgr. Janou Pevnou a rozhodčí Erwin Deutcher z Rakouska.

Vítězka Mezinárodní výstavy psů, Tulln (Rakousko) 29.9.2019. Bára Korec Corso – třída otevřená – Výborný 1, CAC, CACIB, BOB s handlerkou Bárou Bláhovou a rozhodčí Luis Manuel Calado Catalan z Portugalska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispamová ochrana *