Naše chovatelská stanice vyhrála 2 mezinárodní výstavy v rakouském Innsbrucku

První výstava se konala v sobotu 17. srpna. Jako rozhodčí byla delegována Gabriela Höllbacher z Rakouska. Aristocrat zvítězil ve třídě šampionů s hodnocením Výborný 1 a získal titul CAC, CACIB a BOS (Nejlepší z opačného pohlaví). Borgie zvítězila v mezitřídě s hodnocením Výborný 1 a získala tituly CAC a Res. CACIB. Brittany zvítězila ve třídě otevřené  s hodnocením Výborný 1, získala titul CAC, CACIB a BOB (nejlepší pes plemene).

Druhá výstava se konala v neděli 18. srpna. Jako rozhodčí pro plemeno Cane Corso byla delegována Elisabeth Feuz ze Švýcarska. Aristocrat znovu zvítězil ve třídě šampionů s hodnocením Výborný 1 a získal titul CAC, CACIB a BOS. Na této výstavě se soutěžilo o prestižní titul Alpského vítěze (Alpensieger). Na tomto titulu se dohodly 3 kynologické federace (rakouská ÖKV, německá VDH a švýcarská SKG). Aristocrat jako nejlepší dospělý pes získal i tento prestižní titul.

Aristocrat splnil podmínky pro udělení titulu rakouského šampiona (získal 6x titul CACA na rakouských mezinárodních a národních výstavách). Splnil také podmínky pro udělení nejvyššího možného titulu, který FCI uděluje, tj. Mezinárodního šampiona (C.I.E) – (získal 10x CACIB ve čtyřech zemích). Pro udělení tohoto titulu postačuje získat pouze 4x CACIB ve třech zemích. To vše se podařilo Aristocratovi pouze ve 2,5 letech.

Brittany zvítězila v mezitřídě s hodnocením Výborný 1 a získala titul CAC a titul Res. CACIB.

Borgie zvítězila ve třídě otevřené s hodnocením Výborný 1, získala titul CAC, CACIB a BOB jako nejlepší jedince plemene. Získala i prestižní titul alpského vítěze (Alpensieger).

Na obou mezinárodních výstavách naše chovatelská stanice získala všechny nejdůležitější tituly – 2x CACIB, BOS a BOB. Na výstavě 18.8. navíc 2x titul Alpský vítěz.

Mezinárodní výstava psů, Innsbruck (Rakousko) 17.8.2019 – zleva: Brittany Korec Corso – třída otevřená – Výborný 1, CAC, CACIB, BOB s handlerkou Bárou Bláhovou, rozhodčí Gabriela Höllbacher (Rakousko), Aristocrat Korec Corso – třída šampionů – Výborný 1, CAC, CACIB, BOS s handlerkou Lucií Mikyskovou a Borgie Korec Corso – mezitřída – Výborný 1, CAC, Res. CACIB s Lenkou Čolobentičovou

Mezinárodní výstava psů, Innsbruck (Rakousko) 18.8.2019. Zprava: Aristocrat Korec Corso – třída šampionů – Výborný 1, CAC, CACIB, BOS – Alpský vítěz s handlerkou Lucií Mikyskovou, rozhodčí Elisabeth Feuz (Švýcarsko), Borgie Korec Corso – třída otevřená – Výborný 1, CAC, CACIB, BOB – Alpský vítěz s handlerkou Bárou Bláhovou a Brittany Korec Corso – mezitřída – Výborný 1, CAC, Res. CACIB s Lenkou Čolobentičovou

Vítězové mezinárodní výstavy psů, Innsbruck (Rakousko) 18.8.2019. Zprava: Aristocrat Korec Corso – třída šampionů – Výborný 1, CAC, CACIB, BOS – Alpský vítěz a Borgie Korec Corso – třída otevřená – Výborný 1, CAC, CACIB, BOB – Alpský vítěz s Evženem Korcem

Alpensieger

 

Alpensieger

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispamová ochrana *