NAŠE CHOVATELSKÁ STANICE KOREC CORSO ZVÍTĚZILA NA 2 MEZINÁRODNÍCH VÝSTAVÁCH V RAKOUSKÉM SALZBURGU 9. – 10. 4. 2022

V sobotu a neděli 9. a 10. dubna 2022 se v rakouském Salzburgu konaly 2 mezinárodní výstavy psů. Jako rozhodčí pro plemeno cane corso byla 9. 4. delegována Alenka Cerne Sedej (Slovinsko) a 10. 4. Monika Blaha (Rakousko).

V sobotu 9. 4. 2022 Claudia Korec Corso zvítězila ve třídě otevřené s hodnocením Výborný 1 a získala tituly CAC, CACIB a BOB. Camelia Korec Corso zvítězila v mezitřídě s hodnocením Výborný 1 a získala titul CAC.

V neděli 10. 4. 2022 Claudia Korec Corso zvítězila v mezitřídě s hodnocením Výborný 1 a získala tituly CAC, CACIB a BOB. Camelia Korec Corso zvítězila ve třídě otevřené s hodnocením Výborný 1 a byly jí uděleny tituly CAC a res. CACIB.

Na obou výstavách byla naše špičková fena Claudia Korec Corso vyhodnocena jako nejlepší dospělá fena plemene (CACIB) a nejlepší jedinec plemene (BOB). Claudia Korec Corso tak navázala na svůj zatím největší úspěch, kterým bylo třetí místo s hodnocením Výborný na světové výstavě psů v roce 2021 ve třídě mladých v silné konkurenci 14 fen z 10 zemí.

Camelia Korec Corso jedenkrát zvítězila ve třídě otevřené a v mezitřídě s hodnocením Výborný 1 a dvakrát získala titul CACA, což je kandidát rakouského šampiona krásy a zároveň ji byl udělen titul Res. CACIB, tj. druhá nejlepší fena plemene.

Mezinárodní výstava psů Salzburg (Rakousku) 9. 4. 2022 – Zleva: Camelia Korec Corso (Mezitřída – Výborný 1, CAC), Claudia Korec Corso (Třída otevřená – Výborný 1, CAC, CACIB, BOB) s handlerkou Bárou Bláhovou a s rozhodčí Alenkou Cerne Sedej (Slovinsko)

Mezinárodní výstava psů Salzburg (Rakousku) 9. 4. 2022 – Zleva: Camelia Korec Corso (Mezitřída – Výborný 1, CAC), Claudia Korec Corso (Třída otevřená – Výborný 1, CAC, CACIB, BOB) s handlerkou Bárou Bláhovou

Mezinárodní výstava psů Salzburg (Rakousku) 10. 4. 2022 – Claudia Korec Corso (Mezitřída – Výborný 1, CAC, CACIB, BOB) s handlerkou Bárou Bláhovou a rozhodčí Monikou Blaha (Rakousko)

Komentáře jsou vypnuty.