Claudia Korec Corso nejlepším mladým psem a nejlepší fenou na národní výstavě psů v Mladé Boleslavi 18. 7. 2021

V neděli 18.7.2021 se konala Národní výstava psů v Mladé Boleslavi. Jako rozhodčí pro plemeno Cane Corso byl delegován Karel Klobása.

Claudia Korec Corso zvítězila ve třídě mladých s hodnocením Výborný 1, získala titul CAJC, BOJ a v závěrečné soutěži o nelepšího psa plemene získala i titul BOS, tedy nejlepší fena plemene a to ve věku pouhých 14 měsíců.

Camelia Korec Corso získala ve třídě mladých hodnocení Výborný 2 a Cornelia Korec Corso získala ve třídě mladých hodnocení Výborný 3.

Národní výstava psů v Mladé Boleslavi, 18.7.2021 – Zleva Claudia Korec Corso (Třída mladých – Výborný 1, CAJC, BOJ, BOS), Camelia Korec Corso (Třída mladých – Výborný 2) a Cornelia Korec Corso (Třída mladých – Výborný 3)

Národní výstava psů v Mladé Boleslavi, 18.7.2021 – Claudia Korec Corso (Třída mladých – Výborný 1, CAJC, BOJ, BOS) s rozhodčím Karlem Klobásou a handlerkou Bárou Bláhovou

Národní výstava psů v Mladé Boleslavi, 18.7.2021 – Claudia Korec Corso (Třída mladých – Výborný 1, CAJC, BOJ, BOS) s handlerkou Bárou Bláhovou a majitelem Evženem Korcem

Napsat komentář