Mezinárodní výstava Velká Ida, Bára a Borgie vítězi mezi mladými, Koleta je nový Slovenský grand šampion

Naše chovatelská stanice se zúčastnila dvou mezinárodních výstav 7. a 8. července 2018 ve Velké Idě na Slovensku. V silné konkurenci, včetně kupírovaných psů, se podařilo chovatelské stanici Korec Corso dosáhnout vynikajících výsledků. První den měl plemeno Cane Corso na starosti mezinárodní rozhodčí Pettkó Csaba z Maďarska. Druhý den byl v režii mezinárodního rozhodčího Sergeje Vanzhy ze Slovenska. Všichni naši psi byli posouzeni jako výborní.

Koleta Atison na obou výstavách vyhrála třídu šampionů, získala dvakrát titul CAC, dvakrát titul res. CACIB a splnila podmínky pro udělení titulu Slovenský grand šampión. Tohoto významného titulu se podařilo dosáhnout jen velmi malému množství psů.

Vynikajícího výsledku dosáhly také naše mladé feny Bára a Borgie. Bára Korec Corso vyhrála první den třídu mladých, získala titul CAJC a druhý den skončila ve třídě mladých na druhém místě.

Borgie Korec Corso skončila první den ve třídě mladých na druhém místě a druhý den ji vyhrála se ziskem titulu CAJC. Bára a Borgie taky byly absolutně nejlepší mezi 4 fenami z významných chovatelských stanic v rámci třídy mladých. Chovatelská stanice Korec Corso tak bezkonkurenčně zvítězila mezi mladými fenami.

Aristocrat Korec Corso také potvrdil své kvality, tím že byl oba dny v mezitřídě hodnocený jako výborný.

Vítězní psi, zleva: Borgie Korec Corso, Bára Korec Corso a Koleta Atison s handlerkami

Zleva: Koleta Atison, Aristocrat Korec Corso, Bára Korec Corso a Borgie Korec Corso

 

Napsat komentář