Mezinárodní výstava psů Salzburg (Rakousko), 31.3.2019

Aristocrat, Borgie a Brittany Korec Corso se zúčastnili mezinárodní výstavy psů v rakouském Salzburgu v neděli 31.3.2019, kde byl jako rozhodčí pro plemeno Cane Corso delegován rakouský rozhodčí Günther Ehrenreich.

Aristocrat, přestože je šampionem, byl předveden ve třídě otevřené, kterou vyhrál s hodnocením Výborný 1 a získal titul CAC. Aristocrat získal již 4. titul CAC v Rakousku. K získání titulu rakouského šampiona mu chybí pouze jeden titul CAC a zároveň naplnění podmínky rozpětí jednoho roku mezi získáním prvního a posledního čekatelství.

Borgie zvítězila v mezitřídě s hodnocením Výborný 1 a také získala titul CAC. Je to již její druhý titul CAC v Rakousku. K získání titulu rakouského šampiona ji chybí 2 tituly CAC.

Brittany zvítězila ve třídě otevřené s hodnocením Výborný 1 a získala titul CAC. Následně se jí podařilo získat titul Res. CACIB. Vzhledem k tomu, že se jedná o její první mezinárodní výstavu, lze její výsledek považovat za velký úspěch.

Mezinárodní výstava psů Salzburg, 31.3.2019. Zprava Brittany Korec Corso – Výborný 1, CAC, Res. CACIB, Borgie Korec Corso – Výborný 1, CAC s Evženem Korcem a Aristocrat Korec Corso – Výborný 1, CAC s Anetou Kostíkovou.

Mezinárodní výstava psů Salzburg, 31.3.2019. Zprava Brittany Korec Corso – Výborný 1 CAC, Res. CACIB s Janou Korcovou, rozhodčí Günther Ehrenreich (Rakousko).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispamová ochrana *