Mezinárodní výstava psů České Budějovice 7.10.2018: Aristocrat Korec Corso – nejlepší dospělý pes (CACIB), Borgie Korec Corso – nejlepší mladá fena (CAJC)

V neděli 7.10.2018 se v Českých Budějovicích konala Mezinárodní výstava psů. Psy posuzoval rozhodčí. Željko Lozic ze Srbska. Aristocrat Korec Corso nastoupil v mezitřídě, kde byl oceněn jako Výborný 1 a získat tituly CAC i prestižní titul CACIB. Aristocrat již získal 3 tituly CACIB a to ve věku pouhých 19 měsíců.

Borgie Korec Corso byla předvedena ve třídě mladých, kde byla ohodnocena jako Výborný 1 a získala i titul CAJC. Získáním třetího titulu CAJC, tak splnila podmínky pro udělení titulu Českého junior šampióna a to ve věku pouhých 12 měsíců. Aristocrata i Borgie výborně předvedla handlerka Bára Bláhová.

Výstavně nejúspěšnější česká fena v letech 2015 -2018 Koleta Atison ve třídě šampiónů byla oceněna jako Výborná 1 a získala tituly CAC a res. CACIB.

Vítězní psi na Mezinárodní výstavě psů České Budějovice 7.10. 2018, zprava: Koleta Atison – třída šampiónů – Výborný 1 CAC, Res. CACIB s Janou Korcovou; rozhodčí Željko Lozic (SRB); Aristocrat Korec Corso – mezitřída – Výborný 1 CAC, CACIB s handlerkou Bárou Bláhovou; Borgie Korec Corso – třída mladých – Výborný 1, CAJC s handlerkou Lucie Mikyskovou

Vítězní psi na Mezinárodní výstavě psů České Budějovice 7.10. 2018, zprava Borgie Korec Corso – Výborný 1,CAJC, Aristocrat Korec Corso – Výborný 1 CAC, CACIB, Koleta Atison – Výborný 1 CAC, Res. CACIB s Evženem Korcem a Janou Korcovou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispamová ochrana *