Koleta nejlepším z plemene, Borgie nejlepším juniorem a Aristocrat novým Českým junior šampionem

V Mladé Boleslavi se 15. července 2018 konala Česká národní výstava psů. Plemeno Cane corso posuzoval mezinárodní rozhodčí Torbjörn Skaar ze Švédska. Naše chovatelská stanice získala nejvýznamnější tituly.
Výstavně nejúspěšnější česká fena současnosti Koleta Atison vyhrála třídu šampionů, získala titul CAC, byla Národním vítězem a nejlepším psem plemene (BOB).
Mezitřídu vyhrál Aristocrat Korec Corso, který byl hodnocený jako výborný 1 a získal titul CAC, čímž splnil podmínky pro udělení titulu Český junior šampion.
Borgie Korec Corso vyhrála třídu mladých s hodnocením výborný 1, získala titul CAJC a titul BOJ (nejlepší junior plemene).
Báru Korec Corso ohodnotil rozhodčí Torbjörn Skaar jako výbornou 2.
Brutus Korec Corso majitelky Mgr. Pevné získal s hodnocením výborný 1 titul CAJC, gratulujeme!

Vítězní psi – zleva Koleta Atison (CAC, Národní vítěz, BOB – nejlepší z plemene) a Borgie Korec Corso (CAJC, BOJ – nejlepší mladý) s handlerkou Bárou Bláhovou.

Vítězná fena Koleta Atison (CAC, Národní vítěz, BOB – nejlepší z plemene).

Zleva Bára Korec Corso, Aristocrat Korec Corso, Koleta Atison a Borgie Korec Corso.

Aristocrat Korec Corso (vítěz mezitřídy a nový juniorský šampion ČR).

Vítězní psi – zleva Brutus Korec Corso (CAJC), Borgie Korec Corso (CAJC, BOJ – nejlepší mladý), Koleta Atison (CAC, Národní vítěz, BOB – nejlepší z plemene)

Vítězní psi na národní výstavě 15.7.2018 v Mladé Boleslavi s rozhodčím Skaar Torbjörn (SWE). Zleva Borgie Korec Corso (CAJC a BOJ), Koleta Atison (CAC, Národní vítěz, BOB) s handlerkami.

Nejlepší mladí psi – zleva Borgie Korec Corso (CAJC, BOJ), Brutus Korec Corso (CAJC).

Nejlepší mladý (CAJC, BOJ) Borgie Korec Corso s handlerkou Bárou Bláhovou.

Napsat komentář