Koleta Atison je Národní vítěz a vítěz plemene

Dne 24. září 2017 se v areálu brněnského výstaviště konal 26. ročník Moravskoslezské národní výstavy psů všech plemen. Přihlášeno bylo zhruba 2300 psů z 210 plemen.
Koleta Atison zaznamenala další velký úspěch a potvrdila, že je dlouhodobě výstavně nejúspěšnější českou fenou tím, že byla vyhlášena za vítězného psa výstavy plemene cane corso. Zvítězila ve třídě vítězů V1, získala titul CAC Národní vítěz a titul BOB (nejlepší z plemene).
Aristocrat Korec Corso byl ve třídě dorostu oceněný nejvyšším možným oceněním VN1 – velmi nadějný 1. Rozhodčí MVDr. Gabriela Ridarčíková ocenila jen jeho přednosti a nenalezla žádné vady.

Národní moravskoslezská výstava Brno 24.9.2017 – Koleta Atison s medailí za CAC a poháry za Národního vítěze a nejlepšího psa plemene (BOB) a Aristocrat Korec Corso (VN1)

Národní moravskoslezská výstava Brno 24.9.2017 – Koleta Atison a Jana Korcová a rozhodčí MVDr. Gabriela Ridarčíková

Národní moravskoslezská výstava Brno 24.9.2017 – Vítězný pes výstavy Koleta Atison (třída vítězů V1, CAC, národní vítěz a BOB) a rozhodčí MVDr. Gabriela Ridarčíková

Národní moravskoslezská výstava Brno 24.9.2017 – Finále Cane Corso – zleva vítěz Koleta Atison s Janou Korcovou (třída vítězů V1, CAC, národní vítěz a BOB (nejlepší z plemene)) a rozhodčí MVDr. Gabriela Ridarčíková

 

Napsat komentář