Klubová výstava Cane Corso klubu Česká republika, 31.8.2019

V sobotu 31.8.2019 se konala klubová výstava Cane Corso klubu Česká republika při krajské výstavě DOG SHOW DŽBÁN v Horních Počernicích. Majitelé přihlásili celkem 14 psů plemene Cane Corso. Jako rozhodčí byl delegován Sergej Vanža ze Slovenska.

Borgie Korec Corso nastoupila v mezitřídě, kde zvítězila s hodnocením Výborný 1 a obdržela titul CAC. Její sestra Brittany Korec Corso vyhrála třídu otevřenou s hodnocením Výborný 1 a obdržela titul CAC. Do soutěže o klubového vítěze nastoupili obě naše feny Brittany i Borgie a právě Brittany byla oceněna titulem klubového vítěze.

Jako klubový vítěz se Brittany kvalifikovala do soutěže o nejlepšího jedince plemene. Brittany byl udělen titul BOS neboli nejlepší z opačného pohlaví.

Klubová výstava Cane Corso klubu Česká republika. Zleva: rozhodčí Sergej Vanža, Brittany Korec Corso – třída otevřená – Výborný 1, CAC, klubový vítěz, BOS  s handlerkou Bárou Bláhovou, Borgie Korec Corso – mezitřída – Výborný 1, CAC s Evženem Korcem

 

Klubová výstava Cane Corso klubu Česká republika. Zleva: Brittany Korec Corso – třída otevřená – Výborný 1, CAC, klubový vítěz, BOS a Borgie Korec Corso – mezitřída – Výborný 1, CAC s Evženem Korcem

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispamová ochrana *