Borgie Korec Corso nejlepší dospělá fena na mezinárodní výstavě v Nitře

V pátek 7. června se konala v Nitře (Slovensko) velmi silně obsazená mezinárodní výstava. Zúčastnily se jí nejen nejlepší slovenské chovatelské stanice, ale i nejlepší evropské chovatelské stanice, jako např. Sangue Magnifica ze Srbska. Psy posuzovala italská rozhodčí Lorena Merati. Borgie Korec Corso zvítězila v mezitřídě s hodnocením výborný 1 a získala titul CAC. Bára Korec Corso zvítězila v třídě otevřené také s hodnocením výborný 1 a i ona získala titul CAC. V soutěži o nejlepší dospělou fenu se utkaly dvě naše feny s vítězkou třídy šampionů. Zvítězila Borgie, která získala i prestižní titul CACIB. Obě feny byly výborně předvedeny handlerkou Bárou Bláhovou.

V soutěži o nejlepšího psa plemene se Borgie utkala s nejlepším dospělým psem, nejlepším mladým psem a nejlepší mladou fenou. Titul BOB získal výjimečný mladý pes ZZ Top Sangue Magnifica. Borgie získala titul BOS – tedy nejlepší z opačného pohlaví.

 

Vítězové mezinárodní výstavy psů v Nitře (Slovensko) 7.6. 2019. Zprava Borgie Korec Corso – Výborný 1, CAC, CACIB, BOS s handlerkou Bárou Bláhovou, rozhodčí Lorena Merati (Itálie), ZZ Top Sangue Magnifica – Výborný 1, CAJC, BOB s majitelkou Kristinou Subašič (Srbsko).

Borgie Korec Corso – vítěz mezinárodní výstavy v Nitře (Slovakia) 7.6. 2019 – Výborný 1, CAC, CACIB, BOS.

Bára Korec Corso – vítěz třídy otevřené na mezinárodní výstavě v Nitře (Slovensko) 7.6. 2019 – Výborný 1, CAC – nový Slovenský šampion krásy mladých !!!

Vítězové mezinárodní výstavy v Nitře (Slovensko) 7.6. 2019. Zprava Borgie Korec Corso – Výborný 1, CAC, CACIB, BOS s Janou Korcovou, Bára Korec Corso – Výborný 1, CAC – nový Slovenský šampion krásy mladých s Lucií Mikyskovou.

Korec Corso Kennel. Zprava Bára Korec Corso, Borgie Korec Corso s Lucií Mikyskovou, Aristocrat Korec Corso s Evženem Korcem, Koleta Atison s Janou Korcovou.

Napsat komentář