Borgie je novým Mezinárodním šampionem (C.I.E.) a Rakouským šampionem, Brittany a Brutus získali titul Rakouský šampion

V sobotu 26.9.2020 se konala Mezinárodní výstava psů v rakouském Tullnu, která byla pro naši chovatelskou stanici velice úspěšná. Ing. Hans Bierwolf byl delegován jako rozhodčí pro plemeno cane corso. Borgie Korec Corso vyhrála třídu šampionů s hodnocením Výborný 1 a byl jí udělen titul CAC. V následující soutěži o nejlepší dospělou fenu Borgie také zvítězila a získala titul CACIB. Pro Borgie se jednalo již o 7. titul CACIB. Pro udělení titulu Mezinárodní šampion (C.I.E.) je potřeba získat pouze 4x CACIB. Borgie tímto titulem CACIB splnila i poslední podmínku časového rozmezí jednoho roku a jednoho dne mezi ziskem prvního a posledního titulu CACIB. Borgie získala i 5. titul CAC Austria a tím i titul Rakouský šampion. K získání titulu Rakouský šampion postačuje získání 4 CAC Austria. V závěrečné soutěži získala Borgie titul Nejlepšího psa opačného pohlaví (BOS).

Brittany Korec Corso byla vystavena ve třídě otevřené, kterou vyhrála s hodnocením Výborný 1 a byl jí udělen titul CAC Austria. Získáním tohoto titulu splnila Brittany podmínky pro udělení titulu Rakouský šampion. V následující soutěži o nejlepší dospělou fenu Brittany získala titul Res. CACIB.

Brutus Korec Corso vyhrál třídu otevřenou jako Výborný 1 a byl mu udělen titul CAC Austria. Brutus také splnil podmínky stejně jako Borgie a Brittany a získal titul Rakouský šampion. V soutěži o nejlepšího dospělého psa obdržel Brutus titul Res. CACIB.

Následující den v neděli 27.9.2020 se konala další Mezinárodní výstava v Tullnu. Rozhodčím pro plemeno cane corso byla stanovena Olga Sinko Kapriyanova. Brittany nastoupila tentokrát ve třídě šampionů, kterou vyhrála s hodnocením Výborný 1 a získala titul CAC Austria. V navazující soutěži o nejlepší dospělou fenu poté obdržela titul Res. CACIB.

Mezinárodní výstava v Tullnu byla pro naši chovatelskou stanici velice úspěšná, protože Borgie splnila podmínky pro udělení titulu Mezinárodní šampion (C.I.E.) a všichni tři psi, tj. Borgie, Brittany i Brutus splnili podmínky pro udělení titulu Rakouský šampion.

Mezinárodní výstava psů, Tulln (Rakousko), 26.9.2020 – Borgie Korec Corso – třída šampionů – Výborný 1, CAC, CACIB, BOS  – NOVÝ MEZINÁRODNÍ ŠAMPION (C.I.E.) a NOVÝ RAKOUSKÝ ŠAMPION s handlerkou Bárou Bláhovou

Mezinárodní výstava psů, Tulln (Rakousko), 26.9.2020 – Brutus Korec Corso – třída otevřená – Výborný 1, CAC, Res. CACIB – NOVÝ RAKOUSKÝ ŠAMPION  s majitelkou Janou Pevnou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispamová ochrana *