Aristocrat nový Český grand šampion a Klubový vítěz, Borgie a Brittany nové České šampionky

V sobotu 11.1.2020 se konala silně obsazená klubová výstava Cane Corso klubu ČR při národní výstavě v areálu brněnského výstaviště BVV Brno. Celkem se výstavy zúčastnilo 18 jedinců, z toho 12 psů a 6 fen. To, že výstava byla kvalitně obsazena, potvrzuje i fakt, že se výstavy zúčastnili i psi z jedné z nejlepších polských chovatelských stanic – In Verto Corso, kterou vlastní paní Sylwia Andrzejewska. Jako rozhodčí byla delegována Lenka Fairaislová.

Aristocrat nastoupil ve třídě vítězů, kde byl ohodnocen jako Výborný 1 a získal titul CAC. Aristocrat zvítězil v soutěži o titul Klubového vítěze mezi vítěznými psy z dospělých tříd, kterým byl udělen titul CAC, a stal se tak Klubovým vítězem. V závěrečné soutěži mu byl udělen titul nejlepšího psa plemene BOB. Díky tomu, že Aristocrat získal již 3. titul CAC na českých výstavách ve třídě vítězů (resp. šampionů) a již je Českým šampionem, splnil tak podmínky, které ukládá ČMKU a byl mu udělen titul ČESKÝ GRAND ŠAMPION.

Brittany Korec Corso vyhrála třídu otevřenou s hodnocením Výborný 1 a byl jí udělen titul CAC. Brittany získala již 7. titul CAC na českých výstavách, z nichž 3 tituly CAC získala na mezinárodních výstavách. Díky tomu splnila podmínky ČMKU a byl jí udělen titul ČESKÝ ŠAMPION.

V neděli 12.1.2020 se konala Národní výstava psů v Brně. Plemeno Cane Corso posuzoval slovenský rozhodčí Tibor Havelka

Borgie Korec Corso vyhrála třídu otevřenou a byl jí udělen titul CAC. Borgie byl udělen titul ČESKÝ ŠAMPION, protože také splnila podmínky, které ukládá ČMKU.

Pro chovatelskou stanici Korec Corso se jednalo o velice úspěšný víkend, kdy se našim psům podařilo získat celkem 3 tituly, tj. 1x Český grand šampion a 2x Český šampion.

Výstava Cane Corso klubu ČR – Brno, 11.1.2020. Zleva: Aristocrat Korec Corso – třída vítězů – Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB – nově Český grand šampion s handlerkou Bárou Bláhovou, Evžen Korec a rozhodčí Lenka Fairaislová

Výstava Cane Corso klubu ČR – Brno, 11.1.2020. Zleva: Aristocrat Korec Corso – třída vítězů – Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB – nově Český grand šampion s handlerkou Bárou Bláhovou a Brittany Korec Corso – třída otevřená – Výborný 1, CAC – nově Český šampion s handlerkou Kateřinou Chlupáčkovou

Národní výstava psů – Brno, 12.1.2020. Zleva: Aristocrat Korec Corso –  nově Český grand šampion a Borgie Korec Corso -nově Český šampion s Evženem Korcem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispamová ochrana *