Aristocrat Korec Corso získal titul slovenského šampiona krásy, Borgie Korec Corso získala titul slovenského šampiona krásy mladých

25. až 27. ledna 2019 se konaly mezinárodní výstavy psů v Nitře na Slovensku. Výstavy byly velice silně obsazeny a zúčastnilo se jich cca 40 psů Cane Corso z významných chovatelských stanic z celé Evropy.
První den výstavy 25. ledna 2019 posuzovala česká rozhodčí Lenka Fairaislová. Aristocrat vyhrál mezitřídu s hodnocením výborný 1 a obdržel titul CAC (čekatelství slovenského šampiona krásy). Borgie také vyhrála mezitřídu s hodnocením výborný 1 a získala titul CAC.
27. ledna posuzoval psy Cane Corso ukrajinský rozhodčí Volodymyr Shiyan. Aristocrat opět vyhrál mezitřídu a s hodnocením výborný 1 získal titul CAC. Získáním čtvrtého čekatelství splnil Aristocrat podmínky pro obdržení titulu slovenského šampiona krásy. Tento prestižní titul získal Aristocrat již ve věku 23 měsíců. Borgie v třídě mladých získala titul CAJC s hodnocením výborný 1. Tento titul získala v konkurenci sedmi mladých fen z velmi významných chovatelských stanic. Získáním třetího čekatelství CAJC splnila Brogie podmínky pro udělení titulu slovenský šampion krásy mladých.

Vítězové tříd mezinárodní výstavy psů v Nitře (Slovensko) 27.1. 2019, zleva Aristocrat Korec Corso (mezitřída – CAC) s handlerkou Lucií Mikyskovou, rozhodčí Volodymyr Shiyan (UA) a Borgie Korec Corso (CAJC) s handlerkou Bárou Bláhovou.

Vítězové mezitříd mezinárodní výstavy psů v Nitře (Slovensko) 25.1. 2019, zleva Aristocrat Korec Corso s handlerkou Bárou Bláhovou a Borgie Korec Corso s Janou Korcovou. Rozhodčí Lenka Fairaislová uprostřed.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispamová ochrana *